Sven Paaver

Tööõigus ja töövaidlused

Kui olete sattunud vaidlusesse, mis puudutab töösuhteid ja vajate tööõigusele spetsialiseerunud juristi õigusnõu või soovite, et teid töövaidlusorganis esindab valdkonnale spetsialiseerunud tipptasemel jurist, siis olete leidnud täiesti õige koha, õige veebilehe ja õige inimese, kellelt head nõu saada.

Registreerige konsultatsioonile ja te saate teada oma asja õiguslikud väljavaated. Konsultatsiooni käigus hinnatakse teie asja perspektiivikus ja sellele võimalik lahenduse käik. Saate orienteeritud tulemusest selge ülevaate ning mõisltiku hinnapakkumise.

Teie vaidluse perspektiiv hinnatakse nõnda täpselt, et büroo on nõus sõlmima teiega teile büroo poolt prognoositavast tulemusest sõltuva tasustamiskokkuleppe. Lihtsalt öeldes, kui ei ole lubatud tulemust, siis ei ole ka tasumisekohustust. Tutvuge lähemalt tulemustasu projekti võimalustega.

Lisaks palun vaadake töövaidluste lehendamise ja tööõigusabi kohta täpsemalt (hetkel veel leheküljed loomisel :)) www.töövaidlus.ee alias tööõigusabi.ee.