Büroo privaatsustingimused

Milliseid andmeid me kogume ja miks

Büroo veebisaidi aadress on https://splaw.ee.

Isikuandmed. Büroo veebileht kogub vaid sellist teavet, mida te ise vabatahtlikult e-posti teel või muu otsese kontakti kaudu büroole edastate. Büroo ei jaga teiega seotud teavet kolmanda osapoolega väljaspool meie organisatsiooni, välja arvatud juhul, kui see on otseslte teie taotluses märgitud soov ja teie taotluse täitmiseks vajalik.

Kliendisuhtes kogutud isikuandmed. Privaatsustingimused kliendiga esitletakse kliendile ühes õigusteenuse lepinguga. Me ei kogu ega säilita iskuandmeid, mis meile on teatavaks saanud e-posti, telefoni või kontaktvormi kaudu hinnapakumiste küsmise vms lepingueelsete läbirääkimiste käigus vms viisil. Isikuandmeid säiltatakse üksnes kliendisuhete puhul.

Küpsised. Splaw.ee kasutab kodulehe andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsised võimaldavad kaardistada ja talletada erinevaid toiminguid ja eelistusi, mis on seotud kodulehe külastaja või käitumisega kodulehel. Ennekõike kasutatakse küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks veebilehe külastamise eelistuse alusel. Milliseid küpsiseid kasutatakse, on toodud allpool, kuid siinkohal on oluline välja tuua, et kasutuses on ka püsiküpsised. Küpsiseid on teil endal võimalik keelata ja kustutada, muutes veebilehitseja privaatsusseaded vastavaks.

Sessiooniküpsis (edicy_session). Krüpteeritud sessiooni küpsis. Veebilehe külastaja korral sisaldab kliendi andmeid vaid juhul, kui lehe külastaja on parooliga kaitstud lehele sisse logitud. Aegub 14 päevaga.

Google Analytics. Google tavadest saab informatsiooni www.google.com/policies/privacy/‌partners/. Nendest loobumiseks on võimalik laadida alla Google Analytics brauseri loobumise lisandmoodul, mis on kättesaadav veebilehel https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. 

Mouseflow kogub teavet, mis on seotud hiireklõpsuga, hiire liigutustega, sirvimiskäitumise, kuid see ei kogu isikuandmeid ega jälgi kasutajate sirvimisharjumusi muudel veebisaitidel. Mouseflow praktikaga on võimalik tutuvuda veebisaitil http://mouseflow.com/privacy. Mouseflow teabe kogumisest on võimalik loobuda. Täpsemat infot selle kohta leiab veebilehelt https://mouseflow.com/opt-out/.

Viimati külastatud lehekülje keele kood (site_lang). Viimati nähtud keele meeles pidamiseks, et uue külastuse ajal satuks samale lehel. Aegumise aeg 2 aastat.

Turvalisus. Splaw.ee veebilehe haldaja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised jm meetmed) mistahes isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Andmeid säilitatakse turvalises zone.ee serveris.

Kui teil tekib küsimusi. Privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste korral palume kontakteeruda ettevõtte esindajaga nt kontaktvormi kasutades, helistades või e-kirja teel (sven@splaw.ee), kui tekib kahtlus, et teie õigusi on rikutud.