Õgusvaldkonnad

Eksperttasemel õigusnõustamine

Aitame lahendada õiguslikud küsimused

Õigus on alati olemas. See tuleb üles leida ja ette näidata.

Tööõigus ja töökeskkond

Töösuhetega seotud juriidilised küsimused nagu töölepingud, konfidentsiaalsuse ja konkurentsipiirangu küsimused, töötingimused, renditöö, töökeskkond ja ohutegurid, riskianalüüs, töötajate isikuõigused, diskrimineerimise ennetamine, töölepingute kollektiivne ja individuaalne ülesütlemine, töövaidlused, juhatuse liikme kohustused.

Äriõigus ja ettevõtlus

Äritegevuses aktiivselt osalevale kliendile pakume igapäevast õigusabi seoses ettevõtte riskide hindamise, juhatuse vastutuse, tööõiguse, ametiasutustega suhtlemise, raamatupidamise ja õigusvaidluste pidamisega.

Perekonnaõigus

Abielulistest varasuhetest ja põlvnemisest tulenevad õigusvaidlused on väga delikaatsed ja ääretult emotsionaalsed ning osapooltele üsna sageli väga rasked. Eriti oma armsate laste hooldusõigus. Sellistes vaidlustes saab võiduks nimetada vaid läbirääkimiste tulemusena õnnestunud kokkulepet. Paraku on sageli ka möödapääsmatu asja lahendamine kohtus. Lubame, et nõustame ja kaitseme kliente perekonnaõiguslikes küsimustes suurima pühendumusega ja teeme selleks mis iganes vaja.

Andmekaitse

Andmekaitseametniku/-spetsialisti teenus. Igapäevane nõustamine isikuandmete töötlemisel ja rikkumiste puhul. Vajaliku dokumentatsiooni koostamine.

Tehingute kontroll

Pakume ettevõttele rahapesu ja terrorismi rahastamisega seotud riskide hindamiseks protseduurireeglite arendamist, juhtimist ja kontrolli.

Kinnisvara

Kinnisvaraga seotud tehingute ettevalmistamine ja läbi viimine. Asjaõigusega seotud õigusvaidlused. Kaasomandit puudutavate vaidluste lahendamine.

Vastused levinumatele küsimustele

Hinna ja kvaliteedi suhe. Eksperdi teenus keskmise juristi tasu eest.

Uutele klientidele on esimesed kaks tundi tasuta ja järgnevad kaks tundi hinnaga 48 eurot tund. Tavapärane töötunni hind 100 eurot.

Keskmise väikeettevõtte kliendileping (sis maksunõustamine, raamatupidamine, tööõigus, teenuselepingud, riigihanked, andmekaitse) on 500-1500 eurot kuus.

Võib helistada ja kirjutada või nt kasutada selleks veebilehe kontaktvormi. Kui soovid kontorisse kohtumisele tulla, siis palun broneeri esmalt aeg.

Kuidas asi meie juures käib

Sa ei tea kuidas oma probleemi lahendamist alustada? Ära vaeva sellega oma pead ja keskendu põhitegevusele. Jäta õigusasjad meie hoooleks.

Konsultatsioon

Kaardistame vajaduse

Strateegia

Leiame lahendused ja kaasame koostööpartnerid

Teostus

Teeme ära

Räägime asjast lähemalt

Anna julgelt oma soovidest teada. Kui soovid hinnapakkumist, siis kirjelda lühidalt oma asja või vaidluse sisu. Tänapäeval toimub enamus asjaajmist digitaalselt ja isegi kohtuistungid interneti teel virtuaalselt, mistõttu pole oluline kus Eestimaa osas Te õigusabi vajate. Oleme alati kohal seal kus vaja!

Broneeri konsultatsiooni aeg!