Mis on tasuta õigusabi

Kliendilepingu taotlus vaadatakse läbi hiljemalt taotluse saatmisele järgneval tööpäeval ning andmete õigsuse korral edastatakse kliendile lepingu vormistamise eest rekvisiidid  10 euro tasumiseks.

Valida on kolme võimaluse vahel. Konsultatsioon büroos, telefonikonsultatsioon või nõustamine veebis (videokõne). Kui soovitakse vastuseid küsimustele kirjalikult, siis tuleb kirjaliku dokumendi koostamise eest lisatasu 48 eurot lehekülje kohta.

Kui kaks tasuta ja kaks soodushinnaga tundi on Teie asjale kulunud, saate soovi korral õigusabi edasi  tavapärase hinnakirja järgi.

Kõigile kliendilepingu sõlminutele on kaks esimest tundi õigusabi tasuta ja kuni kahe järgneva tunni eest tuleb tasuda 48 eurot tunnis.

Tasuta õigusnõustamise programmiga saavad liituda nii füüsilised kui ka juriidilised isikud ilma täiendavate piiranguteta.

Tuleb kontaktvormi või e-posti kaudu edastada oma andmed (nimi, isikukood, telefoni number, e-posti aadress) ning tasuda lepingu vormi ettevalmistamise eest 10 eurot. Seejärel edastatakse Teile leping allkirjastamiseks.

Teil tuleb saata e-posti teel oma probleemi kirjeldus ning võimalusel sellega kaasnev dokumentatsioon. Jurist töötab Teie materjali läbi ning lepib Teiega kokku nõustamisaja.

Õigusabilepingu sõlmimiseks ja konsultatsiooni broneerimiseks edasta oma andmed ja probleemi lühikirjeldus.

Annan nõusoleku õigusteenuse osutamise eesmärgil oma isikuandmete töötlemiseks.
Olen teadlik, et lepingu sõlmimisel tekivad kohustused. Tean, et tasuta õigusabi korras saan kaks tundi õigusabi tasuta. Kaks järgnevat tundi on soodushinnaga 48 eurot tund (sisaldab käibemaksu). Olen nõus tasuma lepingu allkirjastamiseks ettevalmistamise eest 10 eurot.